menu

Ubytování v Roubence Malá Morávka Jeseníky

ubytování Jesení, chalupa jeseníky

Naše další objekty
Umístění roubenky
Vybavení roubenky
Ceník
Fotogalerie
 

Ceník

ROUBENKA Malá Morávka

Roubenka Malá Morávka

 

Parkování u chalupy v zahradě za plotem , uzamykatelná kolárna/lyžárna, Wi-Fi  (v celém objektu), infra sauna  , vířivka  pro 4 - 5 osob v kryté celoroční nevytápěné zimní zahradě s posezením, v létě venkovní nadzemní bazén, ping-pong, klidná lokalita mimo hlavní cestu, u lesa.

Ceník : 

1. Hlavní sezona ( prázdniny, prodloužené víkendy a svátky) : cena je  za celou obsazenost chalupy do 12ti osob - pouze u last minute termínů nebo uvolněných termínů je cena dle domluvy

od  490,-Kč/ osoba/ noc  +  vířivka za popl. na celý pobyt - neomezené využití+ závěrečný úklid + energie  ( elektřina dle skutečné spotřeby +  dříví do krbu )

Vířivka až pro 5 osob = za poplatek  ( pouze na celý pobyt, neomezené využití ) 

Sauna:  zdarma

2. mimo sezona / cena na dotaz : duben, květen, září, říjen, listopad -všední dny od pondělí do čtvrtku, kromě víkendů, státních svátků, podzimních prázdnin , Velikonoc, Vánoc....- lsat minute = individuální cena na dotaz

cena Silvestr  = pronájem pouze týdenní  = cena na dotaz  + elektrická energie dle skutečné spotřeby +  dříví do krbu 

Pobyt s pejskem: 200 CZK / den (je možný pouze po domluvě, max. 2 psi)

Postýlka: za poplatek 250,-Kč/ celý pobyt /kompletně s povlečením a pevnou matrací 

Závěrečný úklid: 700,-Kč v hlavní sezoně

Poplatky odváděné obci:
Dle vyhlášky OÚ MM jsou účtovány místní poplatky z pobytu obci malá Morávka:
Dospělá osoba od 18  let.................. 21,- Kč/osoba/den 

V případě zásahu vyšší moci není Zákazník oprávněn uplatňovat vůči Ubytovateli  žádné sankce či ekvivalentní nároky!

Rezervace, záloha , storno podmínky:

1) Při zarezervování požadujeme  zálohu 60% předem na účet 
2) V případě, že částka nebude uhrazena a rezervace zpětně hostem potvrzena, rezervace se automaticky ruší bez náhrady a ubytovatel má právo tento termín následně obsadit jinými hosty.
3) Storno do 2 měsíců ( 62 dní a více) před začátkem pobytu - vrací se celá částka

4) Storno do 1 měsíce ( 32 dní a více ) před začátkem pobytu - vrací se 1/2 částky

5) Storno méně než 1 měsíc ( 31 dní a méně) před začátkem pobytu -  celá platba se nevrací

Zrušení pobytu:
Zákazník zrušení rezervace nahlásí písemně e- mailem ( rozhodující je datum při odeslání e-mailu).

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Podmínky ubytování:

V případě že host nastoupí po smluveném termínu, nebo nastoupí méně osob než bylo uvedeno v rezervaci, hradí celý rezervovaný pobyt dle potvrzovacího emailu.

 Upozornění:  Majitel se po dobu vašeho pobytu v obsazeném objektu nezdržuje, může se však v průběhu pobytu přijet přesvědčit, zda jsou dodržovány ubytovací podmínky! 

Pobyt si můžete také pojistit "POJIŠTĚNÍ  POBYTU", nutno nejpozději do 3 dnů od uhrazení zálohy např. u České pojišťovny, Kooperativy... a můžete si potom také pojistit  i  doplatek  pobytu ( opět nejpozději do 3 dnů od uhrazení doplatku) ...

Ubytovatel si vyhrazuje právo změny ceníku v průběhu roku, popřípadě individuálních cen pro jednotlivé termíny. Platná cena je cena uvedená v písemném potvrzení objednané rezervace .

Cena pronájmu je stanovena aktuálním ceníkem zveřejněným na webových stránkách. Do 10 dnů od potvrzení objednávky pobytu pronajímatelem je nutné uhradit zálohu ve výši částky stanovené v potvrzení na účet pronajímatele. Při nesložení rezervační zálohy na pobyt v uvedeném termínu smluvní vztah zaniká a pronajímatel je oprávněn ho nabízet k dalšímu pronájmu.

Ochrana spotřebitele (dle ustanovení § 1811 a § 1820 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku